Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Wyll #7988 üzenetére

    Há-há! A könnyem is kicsordult. Bár én is szoktam gonoszkodni ritkán, azért ennyire aljasba nem mennék le soha. Maximum azt mondanám, hogy nincs kedvem megcsinálni, forduljon máshoz, és kész. Ez tiszta beszéd. De a sok bullshit, amit összehord, és megideologizálja, hogy miért nem csinálja meg, az egy rettenetesen cinikus ember képét festi elém, aki a más bánatában leli örömét, és kéjesen dagonyázik benne.

    Emellett macskabarát vagyok, évtizedekig voltak macskáim, úgyhogy a kérővel is azonosulni tudok.

    Az teljesen más lapra tartozik, hogy a designernek valószínűleg abszolút igaza van abban, hogy egy utcára szökött szobamacskát valószínűleg az első útkereszteződésnél már kivasalta egy kocsi. Az enyém is így járt, mert nem ismerte a külvilágot. Ilyen esetben nyomoztatni és reménykedni dőreség. De a reményt elvenni a másik embertől, az a rosszindulat netovábbja.

    Ez egy rendkívül cinikus, kiábrándult és nárcisztikus ember jellemrajza. Ilyen nem vagyok, és hál' istennek nem is ismerek ilyeneket.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák