Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Üdv!

    Csak bejelentkezek, hogy tudjam hol van a PS topik! :D Egy fórumtárs ajánlotta, hogy mennek itt a jó story-k agyba-főbe. : )

    De, hogy ON is legyen, lenne egy kérdésem.
    PS CS6. Ugye ha jól emlékszem már a CS3 óta megy ez a behúzok pár képet és mindegyiket egy ablakba teszi marhaság. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni? Régen ezért raktam vissza a CS2-t. De most új gépet kaptunk a cégnél és úgy érzem ideje újítani a PS-t is.
    De nagyon idegesít, hogy behúzott képeket mindig egy ablakba dobja. Ugye általában azért húzok be több képet is egyszerre, mert dolgom van velük. Mármint úgy, hogy összefüggenek. Egyikből áthúzni ezt meg azt a másikba és viszont...
    Ilyenkor ugye vagy külön floatoltatom kézzel mindegyik külön ablakba, vagy a menüben -> float all in windows.
    Oké, tehát nem nagy tragédia, de attól még idegesít. Ha kilehetne valahogy ezt kapcsolni, az jó lenne. Plusz azt is, hogy képek húzogatása közben állandóan rá akar cuppanni egy másik kép ablakára, ergo meló közben még arra is figyelnem kell, mert akkor meg "beágyazódik" egy másik kép ablakába új tabként...

    No, berakom a topikot a kedvencek közé, mert már csak olvasással is lehetne itt szvsz tanulni új dolgokat. Az meg sosem árt.

    Szerk.: Ja mégvalami. Otthon is felraktam a CS6-ot a gépre. És azt vettem észre, hogy az ablakok nagyításánál, széthúzásánál mintha "akadna" vagy legalábbis lagol sokat késik az ablak sarka az egérhez képest... meg úgy kicsit fura az egész...
    Ez azért fura, mert otthon jóval komolyabb gépem van, plusz van elérhető video gyorsítás is (ami működik is szépen)... De nem jöttem rá ennek az okára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák