Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci_8519

    tag

    Sziasztok!

    Találtam egy nagyon jó és olcsó gaming széket és gondoltam megosztom itt, hátha valakit érdekel.
    Ez előtt AK Racing Premium széket használtam és mivel egyszerűen kitört alólam, és nem volt egy ugyan ilyenre pénzem, elkezdtem keresgélni a neten egy olcsóbb alternatívát.
    Nitro Concepts C80 Comfort néven találtam 44k-ért egy vélemények alapján is jónak mondott széket.
    Már fél éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mind anyaghasználat és kényelem szempontjából teljesen megfelelő. Annyi negatívuma van, hogy nem dönthető az ülés és a kartámasz is fix.
    Mondjuk én az AK Racing-en sem állítgattam sosem, így nekem ez nem volt lényeg. A hátat nagyon jól tartja és az egész napos gép előtt ülés után sem fáj a hátam.
    120kg teherbírást írnak a gyártó oldalán, ami véleményem szerint meg is felel a valóságnak. 183 cm magas és 95 kg vagyok és kényelmesen elférek benne. Van belőle "Pure" néven futó változat is, de nekem a "Confort" masszívabbnak tűnt képek alapján.
    Ennyiért egy nagyon jó alternatíva azoknak akiknek nincs 100ezer forintjuk rá, de egy minőségi széket akarnak venni.
    A legtöbb ismertebb hazai webshopból meg lehet venni.

    [ Szerkesztve ]

  • laci_8519

    tag

    válasz Casoli #777 üzenetére

    Ennek fémből van a kartámasza, nem hiszem, hogy gond lesz vele hosszabb távon.
    Régebben volt olyanom ami műanyag volt és az valóban eltörik egy idő után.

    Az AK Racing-em is hű de prémium volt, aztán csak lestem amikor a földön ültem. :D
    Garancia lejárta után kitört alattam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák