Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz csiry007 #13146 üzenetére

    Szerencsés vagy! majd idővel már azt sem tudod miért fizettél, mennyit, és még mindig nem jó érzésed lesz! Igazából az elmondható róla,hogy ba....tt sok pénz kell hozzá ha elkezd öregedni, és ezek millios tételek évente! (nálam kb 1.5 -2 milla évente és mindig rosszalkodik! Öreg prémium ,mit is kellene várni tőle...mikor megvettem minden csoport,huu ez jó meg olcsó, meg megbízható, amikor a saját bőrömön éreztem,hogy ez nem így van, jöttek a nem is vagy igazi volvos dumával, van egy fanatizmus és van a szeretem a volvot de tudom a határt mikor egy autó átcsap kínná és pénzverdévé! Én az utolsó vagyok! felismertem van egy határ, és ennyi elég volt...imádom, szeretem, minden oldalról megfelel a családnak...de sajna időben el kell adni mert kivégez, mint anyagilag, mint idegileg! (és ha úgy érzed, áhh ez velem nem fordul elő mert én odafigyelek és nem mindenki jár úgy mint te, akkor csak figyelj, én is ezt gondoltam, mikor írogatták a sok hibát, és mi mennyibe kerül, mosolyogtam hisz az enyém jó és ilyen mással van, nem! ez mindenkit utolér, vagy előbb vagy utóbb kolléga! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák