Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz tvrobi #12841 üzenetére

    Öreg prémium fenntartásához sok pénz kell. Azt kell eldöntened, neked mennyit ér meg.
    Egy H Astrára vagy Kia Ceedre ennek a töredékét kellett volna költened, a kötelezőket is beleszámolva. Persze nem ilyen komfortos, nem ilyen csendes, kézzel kell kapcsolgatni, nincs rajta Volvo embléma, de sokkal gazdaságosabban fenntartható.

    Nekünk a második autó egy ugyanilyen S80 mint a tied, csak 2001-es, még a 140 lovas verzió. Megy amíg megy, de amint valami nagyobb összeget kell ráfordítani megy a háztól is, mert nekem nem ér annyit.

    Apám Kia Ceedje az elmúlt 6 évben budapesti taxiként ütve sem kért 2 millió forintot.
    Én a H Astrára egy év alatt 300 ezret költöttem, ezáltal rendbetéve egy csomó mindent. Előtte G Astrám volt, arra 5 év alatt ment el durván 500 ezer, a kötelezőket is belevéve. Persze ezek sokkal-sokkal zajosabb és kényelmetlenebb autók az öreg Volvóhoz képest, szóval tökre megértem, jó a Volvóban ülni, más a színvonal. De más a matek is.

    El kell döntened, hogy meddig és mennyit ér meg neked és megborítja-e a büdzsédet.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák