Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    Sziasztok,

    sajnos lecserélésre kerül régi kis Volvonk, tudtok abban segíteni, hogy van-e létjogosultsága még ennek az autónak, vagy tök felesleges vele foglalkozni, mert úgy se veszik meg*? Esetleg egy árat tudnátok mondani rá, hogy kb. mit érhet:
    Volvo S40 2.0 benzin (2001-es évjárat)
    ismert hibák:
    - index kapcsoló nem ugrik vissza a helyére
    - check engine lámpa néha jelez, főleg, ha nagyon rövid távot megyek vele, és vagy ki kell üttetni, vagy néhány hét utána elalszik. Úgy emlékszem lambda szonda gondra hivatkozik a hibakód
    - a vezető oldali ülésen láthatóak szakadások
    - rádió antenna nem működik, kb. feles állásban megragadt, se fel, se le

    az elmúlt közel 4 alatt igyekeztem vele foglalkozni, néhány javítás, ami ez idő alatt történt:
    - generátor felújítás
    - küszöbcsere mindkét oldalon
    - AC pumpa csere
    - mivel sokat nem szoktam menni vele, kb. 8-10.000 km / év, így az olaj csere évente történt meg
    - 2018-ban új téli gumik
    - 2019-ben új nyári gumikat kapott

    Azokról a javításokról, amik szervízben történtek, megőríztem a számlákat, illetve megvannak az előző tulaj által örzött számlák is (így összesen 6 évre visszamenőleg vannak meg) A költségesebb javításokról nincsen számla (annak ellenére, hogy volt ami szervízen keresztül történt)

    *úgy se veszik meg: nem veszik meg néhány héten, vagy 1 hónapon belül

    Az autót nem szeretném megbontani, így egyben "megszabadulni" tőle. Szívünk szerint megtartanánk, de sem tárolni nem tudjuk hol, meg sok értelmét nem is látom, mert használva biztos nem lenne.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák