Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deluxe00

    senior tag

    válasz M@trixfan #1539 üzenetére

    Nem tudom mi van de mi nagyon egy hullámon vagyunk mert miután majd sikerült beszereznem PM-et én is majd idövel egy iBookot szeretnék:D
    Jo persze rev a-t picit eltuloztam, én is persze vennék rev-a-t de nyugodtabb szivvel b-t mert azért a tendencia mégiscsak azt mutatja...:)
    Kár h ilyen messze van a Mactel:(
    Én amugy játékra is használnám ezért venném meg a legkisebb dual procis Powermacet x800Xt-vel ami review-k alapján legjobb maces kari...persze külön mindent...de elöször csak a gépet és a monitort venném meg az teljesen biztos aztán vennék bele dolgokat ami pofássá fogja tenni(2 gb ram, x800xt).
    Az a baj hogy azt a pénzemet ami vmiféle számlán van(nem az a pénz amit mindenkinek fizetnek, ez vmi más nem tom), szüleim nem engedik h gépre költsem.Azt mondták h bármire költhetem csak gépre nem:((( (most leszek 1 honap mulva 17 éves...sajnos még ''függö'' vok).Ezért most abbol a pénzböl kell kigazdálkodnom az egészet amit a saját junior számlámon halmozok:)
    Bezzeg a szaros iPod U2-t megkaptam meg a Shuffle-t...:(( Ugyhogy meglátjuk mi lesz azért remélem össze fogom tudni hozni rövid idön belül:O

Új hozzászólás Aktív témák