Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Rage47 #95407 üzenetére

    "Mivel nem tudunk semmit a keleti vakcinákról, ezért én nem számolnám őket bele teljesen."
    Ez a hajó már elment... keleti vakcinákkal együtt van 2,5M oltott ugyebár...

    "Meg kellett volna oldani, hogy sok oltópont legyen, ne a háziorvosok diszpécseljenek, náluk is legyen hűtő, stb."
    Legjobb tudomásom szerint, a Németek "próbálkoztak" ezzel, nem igazán kimagasló sikerrel

    "Még mindig zárni kéne, és még 4 millió beoltottnál is zárni kéne."
    Igen, nem kellett volna így nyitni (kismillióan leírták már erről a véleményüket) én csak tömörítve annyit írnék: Akiknek "nyitottak", azok eddig is megoldották okosba, akiknek meg fontos lenne, azokon maradt a szopóálarc + ha megindul ma "jó nép", akkor bele lehet szaladni egy "össznépi" szopóálarcba is....
    A 4M oltott esetén is zárni kellene érvvel viszont nem értek egyet, mert akkor nyáron is körbe lehetne karózni a Balatont "Out of Order" táblákkal...(Korábban ment a matek és abban maradtunk az "érdeklődőkkel", hogy ~2,5M emberke, aki igazoltan + nem hivatalosan(tünetmentesen/nagyon enyhe tünetekkel stb) átestek a betegségen, így egy 4M oltott+2,5M átesett az már azért nem érdemel zárást...)

    Én a Pfizer-ről írtam. Nálunk elvétve oltottak Modernával (hamar elkopott), most jelenleg AZ és Kínai van a háziorvosoknál, még Szputnyik-ra is oltópontra mehetsz.
    Tényleg egy büdös darab Pfizer-t nem küldtek mifelénk. :N

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák