Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Gsx-rr #56941 üzenetére

    Én egy tündér lettem volna.

    1, közöltem volna, hogy neki semmilyen jogosultsága nincsen ezt megnézni, nem minősül olyan hivatalos szervnek, aki erre jogosult lenne.
    2, ő nem olyan adatkezelő, aki bármilyen személyes adatomhoz hozzáférhet, kezelhet, vagy akár megtekinthet
    3, Legyen szíves adja a kezembe a vásárlók könyvét - amit nem tagadhat meg -, s akkor majd közösen értekeznek a tulajjal/kút vezetővel, hogy mihez van jogosultsága és mihez nincs.

    Erre válaszadási kötelezettségük van, amiben rengeteg formai szabályt kell figyelembe venniük:
    "Az így elkészített gyönyörű – és jó hosszú – jegyzőkönyvet aztán 5 évig meg kell őrizni, illetve, amint azt korábban írtuk, a panaszra adott válasszal együtt kell az ügyfélnek legkésőbb 30 napon belül megküldeni."

    :)

    Közölném, hogy nem neki szól, ha ezt nem ő találta ki, de legalább elgondolkodik majd az, aki ilyen hülyeséget kér... :D

    Rossz kedvemben, ha van ilyen igazolásom, s ilyen hülyeséget kérnek tőlem, ilyen hozzáállással, akkor ugyanezt képes lennék megcsinálni. :) evan' :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák