Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz #75376384 #34638 üzenetére

    Nem egészen ezt írtam, mivel nagyon sok tipusú koronavírus védőoltásról van szó, ezért nem lehet őket a mellékhatás tekintetében sem, egy kalap alá vonni.

    A summázata annak amit írtam:

    [link]

    "a védőoltás nem lesz 100%-osan hatékony, lehet hogy kétszer, vagy többször kell beadatni."

    [link]

    "Lesz hatékony védőoltás. De mint semmi sem tökéletes, ez sem lesz 100%-os."

    [link]

    Ez általában szól a védőoltásokról.

    "A védőoltások hasonló elvek alapján készülnek, hosszútávú mellékhatásuk nincs (nagyon kicsi a valószínűsége). Az esetleges mellékhatások lehetnek láz, allergiás tünetek, de ez is igen kis számban."

    [link]

    "azért gondolom a nagyon kicsi mellékhatást, mert legtöbb koronavírus vakcina hasonló elvek alapján készül mint az eddigi más vírusok elleni védőoltások. Azonban ez nagyon függ a nagyüzemi előállítási módtól is, amit még nem ismerünk igazán. Ott is lehetnek gixerek."

    Itt éppenhogy az ártalmasságára hívtam fel a figyelmet:

    [link]

    ""fejfájást, hidegrázást vagy fáradtságot mutatott, és legalább 80%"

    A mellékhatások hasonlóak mint más oltóanyagoknál, de ez nagyon sok embert érint. "

    Ezenkívül fatal`-nak válaszolva az mRNS tipusú védőoltások esetleges rákot okozó mellékhatását próbáltam cáfolni.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák