Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    hát nem tudom, gyárekik....

    oké, hogy mi nem vagyunk közel sem olyan helyzetbe, lehetőségekben, mint a nyugati pro focisták, így nem tudjuk ezt nemhogy megérteni meg felfogni sem ezt
    de én valamiért, ha megpróbálok mégis valamilyen szinten belegondolni, hogy mit tennék, hogyan viselkednék a helyükbe.. hogy HA MÁR egy tényleg komoly klub nekem tenne egy olyan szívességet hogy alkalmazna, hogy játszassak pénzért az ő mezükben - legyen az egy chelsea vagy 'pool, vagy akár az inter - ahol kinayalnák a seggemet is, ahol kapnék egy elég tisztességes, nagyon nem aprópénz heti bért is euróban (jó tudom persze, minden pénznél van még több pénz) -, amiből biztos vagyok benne hogy tudnék venni lakást, olyan autót amit csak nem szégyellnék, nőt, nőket, hifit .....- hát hova a faszomba kéne még annál is több pénz??? egy gyönyörü, patináns klubhoz tartoznék, lenne della, szép, európai városban élhetnék és... egész nap csak focizhatnék, meg vihoghatnék a többiekkel. meg ráadás gyanánt még ki is pattinthatnám magam akár.. jaa, miközben első osztályú orvosok lesnék minden mozdulatomat
    felteszem ezek után a kérdést, miért, meg hova a krva anyjukba akarnak ennél mééég többet, ezek az inkább az arab hőségbe, nímand bajnokságba elzarándokoló focisták?

Új hozzászólás Aktív témák