Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Sickboy25 #129829 üzenetére

    A zsebbe nyúlás szerintem eddig sem volt gond, vagyis pénz van, csak hát nem mindegy kire költjük el. Fergussonnak is voltak mellényúlásai természetesen, de összességében sokkal jobb érzékkel igazolt (vagy legalábbis az eredmények őt igazolják). A nagy költekezés önmagában nem garancia a sikerre, ezt azért szerintem nem kell bizonygatni ma már senkinek.

    Gúnyolódhatsz egyébként, de azért néztem őket irigykedve, mert a saját csapatom középpályájától egész évben nem láttam ilyen játékot EGYSZER sem.

    (#129833) Enzolord: az szerintem nem baj ha hosszútávon gondolkodnak és ezért egy-két szezont be kell áldozni, sőt, nekem ez kifejezetten szimpatikus lenne. Csak látszódna az elképzelés legalább körvonalaiban, hogy hová is tartunk? Mert a nyilatkozatokra nem lehet adni, PC bullshit az összes, középszerű játékosok istenítése, a srácok így a fiúk úgy, mindenki annyira de annyira, csak közben a játékunk meccsenkénti 10-15 percet leszámítva értékelhetetlen nulla.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák