Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz Csaba.... #985 üzenetére

    Az USB + Hangszoro sztem sem megy, ezert zarom ki az USB-s fuleseket.

    Nem vagyok vajtfulu, most is egy 3000es fulesem van, szoval nekem a Sennheiser HD555 es a Medusa kozott max arnyalatnyi kulonbseg lenne a Sennheiser HD555 javara, ami anyagiakban igencsak megmutatkozna. Az, hogy terhatas is van az mit jelent? Ez is 5.1es?
    Amire kell nekem a fules:
    tudjak ugy is jatszani, ha paromat zavarna a hangfal, de megmaradjon a terhatas, jol szoljon a hang. Kb ennyi:)

    Mi szolt az 5.1eseknel a Zalman mellett a Medusa-val szemben? Mert olvastam, hogy a Zalman magas hangjai valoban nem korrektek, de lehet te irtad a postot:)
    Viszont volt aki a Medusatol volt oda meg vissza. Es a Medusaval kapcsolatban tobben jokat jeleztek vissza.

    Amugy valoban a Medusa USB-s verziojan ott figyel a Dolby Digital jelzes. Nem tudom miert vagy mit jelent, de teny, hogy a dobozon rajta van. Viszont ami gaz, hogy a fules kezeloszerve osszesen egy [link] ilyen... valamibol allt. Ezzel szemben nem taplalok tul nagy remenyeket.

    Amugy ez hogy muxik? USB porton keresztul hasznalja a hangkartyat? Vagy hogy?

    Csaba! Koszonom a gyors valaszt!

Új hozzászólás Aktív témák