Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba....

    senior tag

    válasz ThorsHUN #984 üzenetére

    1 hónapot törtem a fejemet, hogy milyen fejhallgatót vegyek. 5.1-t akartam mindenképpen (térhatás, stb..) Megkérdeztem több embert, és elolvastan egy csomó tesztet. (persze nem azokat, amelyikben a srácnak egy 3000 Ft-s fülese volt, utána meg Medusa, mert az nem igazán tekinthető reálisnak)
    A végén az derült ki, hogy az 5.1-k sehol sincsenek. (Zalman-m volt előtte, de 1 hét után eladtam)
    A Medusa-nak pl.: bádog hangja van, és általában ez a baj a többi 5.1-el 20e körül. Nincsen rendes magas tartományuk. Térhatás van, de a hangok nem tiszták.

    Végülis vettem egy Sennheiser HD555-t, és nem bántam meg. Nagyon jó!!! Térhatás is van, és minden hangot meghallani benne. Játékok alatt is százszor jobban szól, mint a volt Zalman 5.1-m.
    Egyszóval inkább Sennheiser-t ajánlok. Hidd el jobban jársz! A Bartók Béla úti szaküzletben meg is lehet hallgatni őket.

    Azt pedig, hogy egyszerre 2 egység szóljon, úgy lehet megoldani, ha megosztod a hangkártya kimenetét kétfelé. (vagy az USB-t)
    USB+hangszóró egyszerre szerintem nem fog menni.

    Üdv: Csaba

Új hozzászólás Aktív témák