Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p00h

    tag

    Sziasztok, a segítségeteket kérném!

    Adott egy új lw4500-as, és 3d filmeket szeretnék nézni!

    A tv lejátszója amit visz azt gyönyörűen teszi, nincs is rá semmi panasz. De néhány fájllal meggyűlik a baja. Nekem amúgy is pc-re van kötve, gondoltam majd a gép megoldja és amúgy is kényelmesebb lenne ha nem kellene másolgatni.

    A probléma, hogy ha a pc-n elindítok egy SBS videót, és a tv-n átkapcsolok a megfelelő 3d módba - az topic első hsz-ához hasonlóan nekem is túlzottan eltolja a tv a 2 réteget és szemkifolyós képet eredményez. Ha össze is áll a 2 kép 3d-vé, akkor is olyan mint amikor 2d-3d konverzióban az ember felveszi maximumra a mélységet aztán 5 másodperc után megfájdul a feje.
    Ezt produkálja a korábban ajánlott összes lejátszóval. Ami fájlt a tv jól lejátszik, annak is pc-ről lejátszva szemfájdító a 3d-je. Érdekes módon ilyenkor a tv-n a mélységet nem lehet állítani.

    A kérdés: Mi lehet a baj?

    1.3as hdmi-vel hozom ki a képet a tv-ről, mivel a gépnek régebbi a VGA-ja, de ez tudtommal csak felbontáscsökkenést eredményez.
    Ami macera még, hogy a tv a gép képe körük kb 2 centi fekete sávot hagy, mintha kisebb felbontásra lenne állítva, de mozinagyítással pont teljes képernyőre ki tudom húzni. Gondoltam h esetleg ez a baj, de ha nem nagyítok rá a képre, akkor sem jobb. PC módban szintén sáv van a gép képe körül, de akkor még nagyítani sem lehet rá. Ue. volt a korábbi LG TV-mmel is. Ez mitől van?

    Bocs h hosszú volt, kössz előre is a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák