Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Q, mint Quiet: új változat született a Chieftec Apexből

    ph A E-ATX lapokat is fogadni képes torony új verziója zajcsillapító paneleket és teli előlapot kapott a némaság érdekében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • abuserpro

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék "szintet lépni" zenehallgatás terén. Eddit egy 2.1-es hangfalszettet üzemeltettem 12000ft-os logitech, fülesben pedig egy scullcandy aviatort nyüstöltem.
    Ezek nekem, mint "átlag felhasználónak" eddig megfeleltek, de szeretném elérni - ha lehetséges -, hogy beülök a fotelba, felteszek egy lemezt, és hátradőlve élvezem a ZENÉT.
    Sajnos teljesen noob vagyok a témában, így minél több cikket olvastam, annál bizonytalanabb lettem - cd kontra vinyil, sztereo kontra 2.1... -, így a Ti segítségetekben bízok.
    Olyan rendszert szeretnék, amire érdemes költeni, de nem is túl drága egy "frissen a mély vízbe ugrónak".
    maximum. 60000-100000 ft körül szánnék rá.
    (Elsősorban rock és Metal zenehallgatásra)

    Segítségeteket előre is köszönöm!

  • abuserpro

    csendes tag

    Köszönöm a válaszokat!

    Így viszont, hogy a studiomonitorok is szóba jöttek, talán még jobban elbizonytalanodtam :D
    Talán segít, ha írok még pár szempontot:

    Zenehallgatáson kívül projektorhoz használnám a rendszert. Igazából az lenne a legjobb, ha nem kellene pc-t használnom, ha zenét hallgatnék, vagy filmeznék.
    Mackie MR5 mk3-nál például megoldhat ez? és mit lenne érdmees vennem hozzá, hogy ne igen lépjem át a 100000ft-os határt (találtam neten használtan két hangfalat 60000-ért használtan)

    Volt, aki ilyet ajánlott: Panasonic SC-AKX200E-K, Lg Cj65mini HiFi 900w

    Bocs aa sok hülyeségért, de sajnos senkit nem ismerek, aki segíthetne, és a fórumnál jobb ötletem nincs a tesztek olvasása mellett :/

Új hozzászólás Aktív témák