Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Neo

    tag

    Sziasztok!

    Tervezem ennek a telefonnak a megvásárlását, és akinek van ilyen, attól kérdeznék pár dolgot, ami nagyon érdekel...

    Tehát:

    1, Az mp3 lejátszóban mondjuk egy normál mp3 szám, milyen hangosan szól? Azaz pontosan az érdekelne, ha mondjuk a metróban vagyok, vagy épp egy hangos buszon döcögök, akkor fel tudom-e jól hangosítani, h mondjuk ne halljam a külső zajokat, vagy hasonlóan "halk", mint pl egy (volt) Sony PSP-m, aminek a max hangerejét simán legyűrte az utca zaja... !?

    2, DivX/Xvid filmek akkor most mennek, vagy nem mennek rajta? (valahol azt írják, h megy rajta, valahol meg, h nem!)

    3, Az időjárás progi/widget az net nélkül is megy rajta? (lehet hülye kérdés :) !) Mivel, h a gps, azt tudom, h alapból van rajta vevő, és sim-kártya nélkül is használható...

    4, Ha esetleg megjelenik a közeljövőben a Win Mobile 7, akkor lehet-e majd frissíteni rá, vagy ez csak 6.5-el megy?

    5, A dupla flash vaku tényleg olyan gagyi, vagy azért lehet vele mondjuk sötétben, 1-2 méter távolságban fényképeket készíteni?

    6, SE K800-hoz képest mondjuk milyen a kamerája? Van olyan "jó"?

    7, Mint a cikkben is leírták, tényleg olyen rossz vele "gépelni" , sms-t írni?

    8, A mobilhálózatokat hogy veszi? Jó térereje van, jónak mondható mondjuk egy telefonhoz képest?

    9, A World/Excel/Powerpoint és pdf fájlokat jól kezeli?

    Egyelőre ennyi kérdés fogalmazódott meg bennem, válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák