Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwpkl

    csendes tag

    válasz Birdie- #185 üzenetére

    ACR HD50114-et vettél?
    A winchesterről írnál egy pár dolgot pl. mekkora milyen gyártmány és azt hogy hány amperes fogyasztás van rá írva.

    Ezt elfelejtettem említeni, és lehet hogy ez a megoldás az én ASUS P5B alaplapom BIOSa nem az eredeti.
    Nagyon szkeptikus vagyok az ilyen ügyekben hogy BIOS frissítés meg ilyenek, mert félek hogy jön egy áramszünet és akkor paff lesegethetek magam körül.
    Szóval egyszer régen kb egy éve azon kaptam magam hogy valamelyik ASUSos programmal szórakoztam kattingattam tök fáradtan és egyszer csak azon vettem észre magam hogy éppen BIOS-t frissítek. (legújabb verzió le volt töltve mondván hogy egszer majd ha szüség lessz rá)
    Hál Istennek lement szépen aztán elmentem ilyedtemben aludni. Következő nap arra lettem figyelmes hogy nem olyan hangos a gép mint szokott lenni. Megnéztem a ventillátor fordulatokat és valóban azok lassabban forogtak.
    Valszeg az eSATA-n is javított valamit. Lehet hogy eredeti BIOS-szal nem működött volna, de ezt már soha nem fogom megtudni.

    De még mielőtt neki állnál BIOS-t frissíteni had lássam azokat az infókat, ja és a tápegység is érdekelne.

Új hozzászólás Aktív témák