Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz klepto #55 üzenetére

    Gondolkoztam, és picit összefoglalnám az előzőt:
    A Denon/SWharfi szettet nem ajánlom tüc-tüc-höz.
    Amit hallgass meg mindneképp, az a Yamaha, és a Pioneer, ami belépő szinten olcsóbb mint a Denon, de némileg többért az egyel nagyobb kategőria szerintem lényegesen jobban tetszene ezen a zenei stíluson, mint a Denon!
    Hangfalból ami minőség, és erre a stílusra van kitalálva, és nem sokkal drágább mint a Wharfi, az a Cerwin-Vega!. Igaz, itt én állványos dobozokat ajánlanék előre és hátra is, de hidd el, tüc-tüc-höz jobb, mint a Wharfi. Egy hátránya van, nehezebben beszerezhető.
    Számokra lefordítva:
    Alap Yamaha 50.800.-Ft [link]
    Alap Pioneer: 47.990.-Ft [link]
    Egyel nagyobb Yamaha: 59.990.-Ft [link]
    Egyel nagyobb Pioneer: 58.990.-Ft [link]
    És végűl az álltalam ajánlott Cervwin-Vega! hangfal: 29.800.-Ft/db (ebből 4db kellene 2 előre. 2 hátra): [link] , és ozzá a center: 49.900.-Ft [link]
    Így a komplett szett az alap Yamahával számolva: lényegesen több lenne mint a keret: 219.900.-Ft :(((
    Én itt kiszáltam, de ha már kikerestem mindent, akkor nem törlöm ki, a hangfalakat vedd semmisnek, de az erősítővariánsokon gondolkozz el. Persze az egyebdobozos házimozikhoz képest az is lényegesen jobb, de nem akarom, hogy csalódj, ezért nem ajánlom :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák