Hirdetés

Aktív témák

  • stavross

    tag

    Tiszteletem Uraim!

    Figyelemmel olvastam az eszmecsérteket :)
    Magam is ebben a cipőben járok! Kb 100e Ft-ot szánok egy erősítőre és egy 5.0 szettre!
    Tegnap végre eljutottam egy MM-be és egy kicsit körülnéztem! Én pont az a hülye vásárló vagyok akinek fontos a külcsíny, különösen álló hangfalnál , mert csak a világosak passzolnak a szoba butoraihoz, és meretüknél fogva a szoba díszei lehetnének (Bár úgy érzem ti ezt megétitek :D)
    Találkoztam is a Magnat 990-el melynek hangja teccet is (nekem elég is lenne) de a világos külsőre a szürke előlappal nem jöt be :(
    Amiért mentem volna, a JAMO S416 HCS természetesen nem volt, pedig leginkább azt szerettem volna megnézni, meghallgatni :( Namind1

    Viszont új gyártót ajánlottak! SAL azaz Somogy Electronic! Még nem volt időm körülnézni, csak a honlapjukon és találtam is egy nekem teccő cucccot, már csak meg kéne valahol nézni, hallgatni[link] (kattintsatok a képekre, akkor látható normálisan a kép!
    Hallotatok már erről? Ismeri valaki? Egy másik forum olvastam egy 2hónapos hsz-t, ahol valaki ilyet vett egy RX-V459 Yamahával és nagyon meg van vele elégedve
    Szerintetek mennyire szabad magyar cuccokat venni? Állítolag ezek igen jó minőségűek!
    Ja és az áruk is 40-45 lenne a szetté!!!!! :D

    Erősítőről annyit, hogy én 99%, hogy a Yamaha RX-V359-et fogok venni ha még valahol találok egy vadonatúj feketét, ha nem akkor Yamaha RX-V361 de abból is fekete kellene, és mindehol csak az ezüstöt látom!

    Erősítő 45-50e + SAL Silversound 2610 szett 40-45e (vagy JAMO S16 HCS) és simán 100e alatt lennék :DDD

    De szép is lenne ;]

    Bár az említett két szettet még meg kell hallgatnom :))

    Boldogok, akik nem várnak semmit, mert ők nem csalódnak!

Aktív témák