Hirdetés

Aktív témák

  • Side_

    aktív tag

    Hello!

    Olvasgattam itt a hszeket, és:
    jól értem, hogy tömör rézdróton visztek át erősített jelet?
    hát - hogyismondjam - érdekes

    A másik dolog: olcsóbb cuccoknál szinte mindegy milyen hangszórókábeled van - meg majdnemhogy azis mindegy, hogy egyforma hosszúak-e - bár itt azért illek hellyel közzel azonos hosszúságot használni.
    Jobb rendszernél viszont alap, h mindegyik egyforma legyen (hosszra is, típusra is, esetleg vastagságra is.)
    Illetve ilyen 100-200ezres kategóriában még nemnagyon hallani meg a jó kábel és a kevésbé jó közti különbséget. - Azért a gagyit mindíg kerülni kell.

    Sztem a jobb erősítő mindíg megéri - még a hangsugárzó 'rovására' is - ugyanis az a legdominánsabb, legmeghatározóbb egy akármilyen rendszerben.
    Egy ''gyengébb'' hangfal egy jobb erősítővel mindíg jobb lesz, mint egy jobb hangfal egy gyengébb erősítővel. Persze kinek mi a jó.

    még1:
    én nem vinném a magas-jelszintű kábeleket az alacsony közelében, mert annak tuti, h az alacsony jelszinten összekötött eszköz minősége látja kárát. (Ha tv akkor a képminőség, ha erősítő akkor a hangminőség.)

    Remélem a segítő szándék halovány sugara azért megcsillan a hsz egyes részein.

    ''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

Aktív témák