Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz orkester #119 üzenetére

    Régen én is ilyen voltam, és rendszeresen mellé nyúltam.
    De ahogy megtanultam várni, mindíg jól jártam. Pl. 1 évig terveztem egy lemezjátszó megvételét, mir tényleg vettem egyett. És olyan lett, mait akartam, és lényegesen olcsóbban, mint a listaár.
    A másik, hogy bizony sok különbség ven két teremék között. De ha neked egy Sokol rádió ugyanolyan jó, mint egy asztali hifi, akkor nyugodtan megveheted. Kevés pénzből sajnos nem lehet ugárli. 100K-s keretösszegből azért már lehet nagyon jókat kapni, de ezt tudomásul kell venni, hogy bizonyos árszint alatt a minőség drasztikusan romlik. Mindenképp hallgasdd meg, és hasonlítsd össze egy 100K-s kategóriás termékkel: Denon, Yamaha, Marantz, Harman/Kardon, stb., és ha nem hallasz lkényeges, hangminőségbeli különbséget, akkor vedd meg nyugodtan. De ha egy drágább mellett dobozhangúnak, dinamikátlannak tűnik, akkor ne, hogy megvedd, mert későb még szörnyűbb lesz a velevaló együttélés. Ha viszont arra apellálsz, hogy ha mégsem tetszik akkor majd eladod, és veszel egy jobbat, akkor az sokkal több pénzedbe fog kerülni, mintha most gyüjtenél még egy kicsit, vagy árúvásaárlási hitelre vennéd meg a jobbat.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák