Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Ragadozó #16666 üzenetére

    Igen én le is cseréltem a 45-ös lapomat egy X48asra,és nem a teljesítménnyel volt gond hanem a működéssel,arra nem tudtam rájönni,hogy most szoftveres vagy hardveres a probléma,de a villogó textúrák jellemzőek voltak oprendszer és játék függetlenül.Érdekes modon a 48as lapban kisimult a CF,azok a kis mikro berángások is eltűntek amitől úgy érzed darabos a játék.Egyébként működik szépen a a 45lapban a CF,bár nagyon sokszor a slave kártya 2d-ben maradt,erre se tudtam rájönni miért...
    Összességében,én nem ajánlom a P45-t CF-re,és úgy vettem észre a probléma nem a savszélből adódik.Azt még hozzá kell hogy tegyem,hogy pl az én giga lapom memória kezelése egy katasztrófa volt,most vagy a 2G modulokat nem szerette vagy,vagy csak az volt a gond hogy egy belépöszintü giga lap volt.Nekem annyira nincs jó véleményem a P45-röl,mert elötte P35 volt,és bizony abban is ment a wolfim 4,3-at stabilan,igaz abban eszembe se jutott CF-et probálni.Az biztos,hogy jobb egy picit a P35-nél,szinte minden téren de én megbántam a cserét,kár volt ráfizetnem... az X48as lapomon érzem hogy ez megérte,illetve ez sem érte meg mert a felárért ez sem ad annyival többet,viszont ad valamit..
    Most ha jól tudom a legjobb X38as lapok egyike az Asus P5E,ami már kb egy árban van egy GigaP45DS4-el,de én CF-re mindenképpen jobban ajánlom... a wolfik abban is mennek 4Ghz-et 24/7,nagyon nem is kell állogatni semmit,a CF is megy benne rendesen...

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Aktív témák