Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    Sziasztok! :) Néhány kérdéssel fordulnék hozzátok. vettem egy Packard Bell Tk85-ÖS Gépet.
    GT 540-es 1gb-os VGA-val. Ugy olvastam ebbe nincs másodlagos VGA... De ugy bizonyosult hogy van egy INTEL HD. Nos az ezzel a bajom hogy eelveszi a rendszermemóriából a neki kell kis memóriát, de nekem erre semmi szükségem, hisz ott az GT540m , ami azért elég erős kis kártya. Nincs rá valami módszer hogy kikapcsoljam? (Kapásból fel sem akartam rakni a driverét, de anélkül nem engedte az nVidiát.

    A második kérdésem:
    Minden driver felrakva, viszont amikor veszem fel - le a hangot, vagy kikapcsolom a touch padot akkor nem jelenik meg a képernyőn az animáció, néha kicsit zavaró mert nem tudom mos mi van és mi nincs kikapcsolva.

    +1
    Volt egy olyan variáció hogy 20 k-val olcsóbban lett volna egy GT520-al és i5-2430M 2,4GHz / 3.0GHz turbo-val szerelt változat.

    Az enyém GT540 és P6100 van benne, így 20kval olcsóbb volt és erősebb a vga. Játékba érdekelne hogy lett volna változás ha a másikat veszem? Gyorsulásra gondolok. Bár amit eddig kipróbáltam fullon ment akadás nélkül! :)

    Köszönöm a válaszokat.

    Bankkártyával? Hát persze!

Aktív témák