Hirdetés

Aktív témák

  • barca4ever

    tag

    Sziasztok!
    Már tudom hogy untok de esküszöm ha nem tudom megoldani ezt a problémát kihajítom a gépemet az ablakon nem érdekel mennyibe került összerakni! :W :W :W :W :W :W :W
    Megint ugyan az a hibajelenség jelentkezett mint amit pár HSZ-el feljebb írtam!
    (minden felpörög de nincs csipogás se kép) Viszont most lehúztam az összes plusz USB portot de akkor sem indult! Ezért visszadugtam! Semmi! Lehúztam a sima DVD olvasómat és akkor elindult! Leállítottam a gépet hogy kipróbáljam ha visszadugom csinálja e ezt,visszakapcsoltam . Bekapcs,csippanás, rendszer tölt!
    Már végigtapogattam az összes áramellátót (ahogy a kolléga javasolta) ráadásul az összeset kihúztam,megfújkáltam visszadugtam.
    MI A FA....ÉRT CSINÁLJA MÉG MINDÉG EZT?? Mielőtt azt mondanátok hogy alaplap,csak szólok hogy most is erről írok!
    KÉRLEK SEGÍTSETEK! Esküszöm aki megmondja mi ez vagy találkozott már ilyennel és tud segíteni annak 2db pirosat is adok!!!!!!! :K

    Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

Aktív témák