Hirdetés

Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    Üdv!

    T-homos internet előfizetőktől kérdeznék.
    Valaki más rajtam kívül szokott olyat tapasztalni, hogy főleg az esti órákban 1-2 percre fogja magát és megszűnik az internetelérés?

    T-homeot felhívtam, ecseteltem a problémát, megkérdezték, hogy router mögül vagyok-e, mondtam, hogy igen, "akkor biztos az a probléma, tegye ezt és ezt".
    Namármost, amikor elmegy az internet a routernek semmi baja nem lesz, hálózat ugyan úgy működik, minden gond nélkül, hibakeresés nem talál semmi rendellenességet, windows felajánlja, hogy szerinte újra kéne indítani a modemet. Ehhez még hozzá jön, hogy csak az esti órákban fordul elő (ilyenkor gondolom leterheltebb a hálózatuk).
    Rákötöttem direktben a gépre és láss csodát ugyan úgy jelentkezik a probléma néha.
    Mire felhívom őket addigra minden rendben. Ők meg azt mondják, hogy azt írja a rendszerük, hogy semmi probléma.
    Idegesítő amikor az ember egy valag pénzt kifizet a szolgáltatásért, ami néha nem működik és még őt nézik hülyének. :U

    Szóval ha valaki tapasztalt hasonlót ossza már meg velem legyen olyan kedves, hogy legyen mire hivatkoznom legalább. :R

    Üdv!
    Dudika

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Aktív témák