Hirdetés

Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    Sziasztok!

    Következő hibajelenséggel fordulok hozzátok: A gépem amikor úgy tartja kedve, egyszer csak nem ad képet, eddig ez 3x történt meg, mindháromszor netezés alatt, mostanság mondjuk nem játszom túl sokat, bár ma játszottam és az alatt az idő alatt ez a hibajelenség nem jött ki szóval nem hinném hogy terhelés miatt van ez, lényeg, hogy kép elmegy, monitor no signal-t ír ki, hűtők viszont pörögnek... 1 hete jelentkezett ez először kb, akkor még cincogó hangot is adott a táp vagy nem tudom hogy mondjam, vagy legalábbis arról a területről jött ez a fura hangjelenség, mindenesetre ezt is akkor produkálja a gép amikor van kedve... levittem szervízbe, tegnap haza is hoztam, mondták, hogy náluk minden flottul működött semmi baja a gépnek, de nálam most is csinálja, ami az érdekesebb, hogy amíg nem volt gépem betettem a szobámba a helyére édesapám gépét, és az is ugyanezt produkálta, csak már rögtön bekapcsoláskor nem pedig amikor már ment a gép, szal bekapcs, xp éppen tölt, aztán no signal, restart, jó, ő is eljátszotta ezt 1 nap alatt kétszer... na most ezt én nem értem, nem hinném, hogy a gépeknek lenne bajuk, gondoltam táp kábelre, hogy meg lenne törve esetleg, de akkor miért megy a gép, miért pörögnek a ventik, mert áram vagy van vagy nincs, na szóval nem értem én ezt.
    Tipp?

Aktív témák