Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tody56

    aktív tag

    válasz oalex #343 üzenetére

    NO

    Bocs hogy csak moist reagálok, de nem voltam gépközelben.
    A ramokat 960on hajtom 4-4-4-12ben 400 fsb mellett. EGyszerűen hülyeség 800on 3-3-3-9ben, mert lassabb. 1200on 5-5-5-15-ben pedig szinte semmi növekeedés és agyon kell feszelni, tehát szintén nincs értelme.
    A 450 fsb-hez pedig eb ből adódóan az 1080 mhza tökéletes. Nem pedig 900. Az szintén nagyon sovány eredményeket szül. Értelemetlen.

    A ramról meg a z a véleményem, hogy igen is kell a 4 giga ram a vista mellé. Nem mondom hogy az xp-hez is muszáj, de ott is KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT.
    Próbáld meg vista alatt kikapcsolni a virtuális memóriát, hogy a ramot használja full.
    Crysis alatt már álandóan kilépked, hogy kevés a meme. CSupán 2-2,5 gigát zabál meg csak a játék ez esetben.

    A vga-ra visszatérve. Ha megnézted 2 db 2900pro kártya van a gépemben crrossfire-ben.
    Nem hinném , hogy ez fogná vissza a gépet. SŐT. Sajnos kb 2 napnyi teszt után egyértelműen kiderült, hogy az esetek 90% bán (SM2), még ha 3600on járatom a quad-ot még akkir is az a szük. 3dmark06ban alapon 17.0000pont felett csinál a 2 kárytya. Húzva 20.000felett és ott is már szinte tök mindegy mennyire huzom, mivel nem elég a cpu.
    Ha átkapcsolom a markot, legnagyobb felbontásra, és tetl szűrökkel, akkor viszont egyértelműen megfordul a helyzet.
    Na mindegy ezt nem feszegetem, nem ide tartozik, de azt hiszem inkább nekem lesz igazam.....

    koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

Új hozzászólás Aktív témák