Hirdetés

Aktív témák

  • q8

    tag

    válasz Maxtreme #1268 üzenetére

    szép kis összefoglaló...már majdnem kedvet csinál hozzá
    (viszont már 3. napja megvan igy csak megerősit benne, hogy ennyi pénzért megéri...az apró hiányosságaival együtt...)

    csak hogy én se maradjak ki belőle (és azért van akinek még fontos):
    nekem a tárcsázónál amikor hivok egy számot, fent van egy kék csík, meg a lenti gombokon ...máshol alig veszem észre...persze a widget nekem is kékes, de attól függ hol van a képernyőn, a tesztképekkel kb ua mint másnak, a rózsaszin vs kék, nálam inkább lilás..
    de ezzel azért eggyütt tudok élni...háttérnek beállitottam egy vizeséses képet ami szép zöldes... ;-)

    nem a pixelhiba, hanem a szabályos 5mm enkénti pöttyökhöz:
    biztos hogy kapacitiv ez a kijelző, mert a gogle képkeresőjébe beütve a "resistive touch screen" szavakat mindenhol ilyen pontozott valamiket jelenit meg...egy hozzáértő megnézhetné...
    viszont amennyire én tudom a rezisztiv nem tud multitouchot...tehát megint fogalmam nincs mi van...

    és most értelmes(nek tűnő) kérdések:

    1. amikor kioldom a képernyőzárat rezeg egyet a telefon, ezt ki lehet valahol kapcsolni, mert én nem találtam

    2. a leirásodba felrakott képen a "statusz sor??" nem tudom minek hivják androidul, szóval nakem teljesen más, van középen ugyanaz a kis kockás, a két oldalán meg két pont...
    neked meg ott is ikonok vannak...ezt hol állitottad be ?? vagy csak valami homeapp tudja ezt
    (most igy rákeresve a googlen launcher pro-nak tűnik...tényleg az??)

    köszi,sziasztok

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák