Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz dgyuri0123 #2906 üzenetére

    Ez nagyon off ide de leirom neked az en nezopontombol.

    1. Egy otvar hulladek az osszer rendszeruk az xp ota... igen a w7 is az.
    2. Mi az hogy automatikusan frissit kerdezes nelkul mindent.
    3. Ha ki akarom kapcsolni vagy ujrainditani nincs valasztasi lehetosegem, hogy megakadalyozzam a frissitest, es ott szenved vele fel orat.
    4. Az alapveto dolgokhoz kulon programokat kell osszevadaszni es azon izgulni hogy annak a telepitojebe veletlenus se maradjon bennt egy elrejtett checkbox, mert telerakja minden szemettel a geped.
    5. Ha valami baja van keptelen elmondani mi az, es altalaban az a megoldas hogy telepitsd ujra az egeszet.
    6. A normalis jogosultsag kezelest es a hozzatartozo filerendszert mar meg sem merem emliteni.

    Hozzateszem, hogy aktivan a win2000 volt az utolso rendszer amit hasznaltam toluk. Az elso xp megjelenese ota kizarolag csak jatekra azaz szorakozasra szeretnem csak hasznalni, de a w10 arra is alkalmatlan, ha nem inditom el 1-2 honapig, masfel orat kell szarakodnom vele, hogy minden szart befrissitsen, meg tudja a franc meg mit csinal, de kb 100%-on hajta a gepet, majd mire vegez, teljesen elmegy a kedvem az egesztol. Tehat ez egy jo rendszer szerintetek?

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák