Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz kelly416 #28847 üzenetére

    Szia!

    Ennek van egy "flexibilis" változata is (azért nem csak ennyiben különbözik a kettő, de elvileg az is nagyon jó), az a Nulaxy KM18. Ez kicsit magasabban van.
    Én egyébként egy Skoda Superb I-ben (2005-ös) használom. Ott konkrétan a váltó előtt van a hamus mellett (a hamussal egy fedél alatt) a szivargyújtó, úgyhogy messze van tőlem. Mégis jól szoktak érteni, sőt még a gyerekeket is a hátsó ülésről, pedig az aztán elég messze van a Superb-ben. :)
    A jack-ot még soha nem használtam, de elvileg az line in, úgyhogy akár a telefont is rákötheted. Nálunk az esetek többségében a benne lévő microSD-ről szól a zene, de szoktunk bluetooth-on csatlakozva telefonról is hallgatni ezt-azt. A minőségről annyit, hogy a főnököm azt mondta, hogy sokkal szebben szól (ezt a Superb-ben lévő alap hangrendszerre is értette, nem csak magára a transmitterre), mint az ő céges VW Passatt CC-jében lévő gyári bluetooth-os cucca...
    Nekem ez kb. az 5. transmitterem (nem mind volt bluetooth-os), azt kell mondjam, hogy ez az egy vált be.
    Másik kollégámnak van egy Xiaomi Roidmi 3s-e (tudom, az nem tud kihangosítást), cseréltünk 2 napra. Mindketten azt mondtuk a végén, hogy a Nulaxy sokkal jobban szól. (Ő egy Renault Megane-ban tesztelte.)

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák