Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz vargalex #28858 üzenetére

    Ezt a flexy dolgot kihagynám, ezeken a jó utakon nem találnám el a gombokat. :DDD

    Igen, látom, Nálad is jó messze van mindentől, mint ahogy nálam is. Akkor lehet, rápróbálok.

    Ha line-in, akkor még lehet jó, csak kérdés, hogy úgy a telefon mikrofonját akarja-e használni avagy nem. Na majd látom. Bár a telefont pont nem dugdosnám rá, mert akkor ennyi erővel simán a fejegységbe is bedugdoshatom közvetlenül. A fókában is szépen szól a gyári rendszer, úgyhogy reménykedem és rendelek. Nekem is min. 5. transmitter, de van közte Roidmi3s is, amiről eleve tudtam, hogy nem jó kihangosításra csak zenére, bár arra eléggé jó. Ha ez még jobb, akkor megbarátkozom a csúnya nagy testtel. Eddig is láttam sokszor, de a mérete miatt nem akartam kipróbálni. Meggyőztél, letesztelem. Köszi. :R

Új hozzászólás Aktív témák