Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • everest140

    tag

    Na végre volt lehetőségem röpke 4 és fél órát játszani a Flight Simulatorral. Először is a látvány szerintem baromi jól néz ki 4K HDR-el próbáltam a tájak meg úgy az egész grafika nagyon szép. Az asszisztens tényleg 1 kicsit idegesítően belenyúl az irányításba de ez könnyen átállítható már a legelején, amikor felajánlja a játék, utána már jó. Én a training-el kezdtem, végigzongoráztam, úgy szerintem jobb volt belevágni, hogy már képbe voltam az irányítással. Kontrollerrel teljesen jó, én rosszabbra számítottam. Nagyon finoman is lehet vele irányítani a gépet és pontosan, L R érzékenysége nekem pont megfelelő, csak bele kell jönni, gyakorolni kell 1 kicsit. A menü és a felugró ablakok irányítása elsőre nekem fura volt, nem tetszett, majd pár óra játék után azt vettem észre, hogy teljesen jól elboldogulok vele. Szerintem ez is megszokható. A gépek belső nézetének kidolgozása, műszerek, gombok nekem kifejezetten tetszettek, rendkívül részletes. Összességében én nagyon elégedett vagyok vele, sokat vártam rá, mert nincs PC-m, de megérte megvárni. Ez az egész Föld a map dolog nagy ötlet volt.

Új hozzászólás Aktív témák