Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Madoc #41522 üzenetére

    Amennyire én látok bele, nem csak a fociba ömlik a pénz, hanem minden TAO támogatás alá eső sportágba, csak a fociba a többihez képest arányosan több. De szerintem a kézilabda is a TAO óta egyre szarabb. Talán a gyorskorcsolya az egyetlen, ami a TAO idejében emelkedett fel és lett olimpiai érem esélyes sportág itthon. Nem tudom Lina-t ki tudták volna-e fizetni e nélkül. A fociban is fel lehet ismerni javulásra utaló jeleket, mind válogatott mind klubszinten, de az is igaz, hogy ekkora mértékű megelőlegező infrastrukturális fejlesztéseket semmi sem indokolja, a hazai gazdaság stabilitását figyelembe véve, de sport szakmai szempontok szerint a német modellek így épültek fel, hogy előbb a környezetet teremtették meg és utána kezdődött a szellemi fejlődés. Ezt követte a török és az ukrán vonal is, mára már megfelelő, nemzetközi szinten elismert utánpótlás háttérrel és sikerekkel. A mostani hatalom előtt elvétve voltak infrastrukturális fejlesztések, van aki ennek is tudja be sok generációnyi minőségi játékos hiányát idehaza. Ahogy mondják sokan, 10-15 év múlva ezeknek a fejlesztéseknek látható lesz a szakmai létjogosultsága.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák