Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz raziel01 #24096 üzenetére

    ez a te dolgod. Ettol fuggetlenul szamomra ez felelotlenseg a mar korabban kifejtett indok(ok) miatt. Az is biztos, hogy nem biztatnek senkit ilyesmire. Itt a ph-n is van ertekeles, megis nagy betuvel ki van irva, hogy senki ne utaljon elore. Nincs olyan kikotes, hogy csak a 50+ jo ertekelessel biro tagoknak utaljatok, stb, stb, stb. A jatekaim.hu meg semmi feleloseget nem vallal a hirdetesek valodisagaert. Max kiadja a regisztralt adatokat, ha a rendorseg keri. Engem pl nem vigasztalna, hogy xy-nak 6873516 jo ertekelessel elutalnek 20k-t x jatekert, majd o eppen akkor gondolna ugy, hogy inkabb megsem teljesiti a felteteleket. Nekem sovany vigasz lenne, hogy elottem 6873516 embert tokeletesen kiszolgalt, ha ebben az esetben kb semmi (de legalabbis nagyon minimalis) eselyem nem lenne a penzemet visszaszerezni (es inkabb ez a tehetetlenseg zavarna, nem a kifizetett osszeg, mert valszeg mashova is elszor az ember nagyobb osszegeket, amik nem feltelenul tul hasznos kiadasok ;) ) Ne legyen igy, de velemenyem szerint te is addig leszel ezen a velemenyen, amig majd jol becumizol egy ehhez hasonlo uzletet ;]

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák