Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, tegnap befejeztem gyorsan a batman-t, így a dante-be épp csak belenéztem (nem szeretek félbehagyni játékot és semmit sem), de ennyiből is nagyon bejött már :K (talán közelebb is áll a gow-hoz, mint a castlevania los)

    batman: őszintén szólva tetszett, de túl rövidnek éreztem... mindig is féltem ettől, hogy csak a diliházban játszódik végig és emiatt kicsi lesz a bejárható terület... az ellenfelek is kicsit unalmassá váltak, mert jöttek a puskások, akiket lopakodva volt érdemes leszedni... jöttek a kigyúrt félmeztelen punkok, akik közé be lehetett ugrani és emberkedni közöttük... jöttek még a nagy belőtt mamlaszok, amikre felugorva oda-vissza le lehetett verni őket... jöttek a bolondok is, amik a te nyakadba ugrottak, ha nem vigyáztál... meg voltak a boss-ok és kb ennyi... ezeket tudnám negatívumnak felhozni, viszont megbánni nem bántam meg, mert jó játék ez :K ...csak számomra kicsit kevés és rövid

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák