Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, belecsaptam a lecsóba és berendeltem 2 hack n slash-t zavvi-ról :) castlevania los és dante's inferno együtt kb 27fontért... jó ár ez újonnan, mert pusztán a castlevania is 10ropi lenne mondjuk az 576-ban... ha esetleg nem jönnének be, akkor meg minimális bukással eladhatóak... :B

    ui: nem is írtam a poént... lockerz-től 72$-ért vettem a boxot 1hónapja (plusz posta+vám) és most hétvégén hazaértünk a nyaralásból, nézem a mailbox-om, benne pedig egy levél a lockerztől, hogy mivel 50$ felett vásároltam a shopból, kisorsoltak és kaptam 20$ paypal feltöltést :Y azonnal csekkoltam a paypalt és tényleg :R kicsit megörültem

    #17186: meló után a legjobb szórakozás eldőlni a fotelban és önfeledten hentelni/fejlődni... diablo1-en nőttem fel és stílusban a god of war is hasonlónak vehető, viszont ez nincs boxon és hiányzik... castlevania és a dante's inferno demója nagyon bejött, tehát most megléptem és várok :K castlevania elvileg raktáron van és 24órán belül postázható, dante pedig 1hónapon belül... nem idegesítem magam, elleszek addig a forzával

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák