Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz Viktor77 #37191 üzenetére

    Mikor disenchantolom akkor csak egy valaki kapja meg, nem pedig minden ember arányosan.
    Amellett, hogy ezt csinálom és lvl15 óta csak instákba járok, még így is vásárolnom kell cuccokat, hogy tudjam húzni, mégis aki első karakterként veszi fel az encha-t pl. az hogy a fenébe húzza fel pénz nélkül?
    Meg a need szerintem nem csak azt jelenti, hogy gearként fel tudom-e venni, hanem, hogy szükségem van rá, mert használni akarom valamire, aki greedel az mondjuk eladja max 1g-ért a vendornak, mikor én meg lehet, hogy egy 10g vagy afelleti mats-ot tudok belőle kiszedni, tehát ez alapján nekem kell jobban a cucc.
    Plusz megengedi a játék, 60 feletti instákba már úgyis másképp lesz s érdekes mód ő volt az első ember aki sírt miatta(46-os vagyok és amint mondtam, tankként csak instázok 15-ös szint óta, szóval voltam párban), volt olyan is, hogy valaki rám írt, mert mégiscsak kellene neki a cucc, szó nélkül odaadtam, ez meg a másik fele a dolognak.
    No mindegy, akkor legalább tudom, hogy én vagyok a rossz kisfiú, de nem számít, másképp viszont tényleg csak vért izzadva lehetne felhúzni ezt a szakmát.

Új hozzászólás Aktív témák