Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Jó reggelt mindenkinek!

    Újabb raid ment le, újabb csillogó tárgyak estek, sikeres bosszú és sikertelen békafarm, valamint fáradó emberek jellemzik a tegnapi napot. De kezdjük az elején (Kép most nincs, mert elfogyott a tárhely).

    Délután el akartunk menni békát farmolni, és sikerült is volna, ha nem lett volna rajtunk kívül vagy húsz másik parti is Timeless Isle kis szegletében. Arra sem volt időnk, hogy célba vegyük a brekkancsokat, már húzta is őket be egy másik csoport. Párat nehezen lecsaptunk, de utána hagytuk a fenébe, elvégre sokkal több charmot szerezhet az ember, ha addig leöl pár elitet a szigeten, minthogy a békák gyilkolását lesse tehetetlenül

    Ennek ellenére, amit terveztünk, sikeresen végre is hajtottuk: Lenyomtuk Garrosht HC-n, úgyhogy a múltkoriért sikerült bosszút állnunk rajta (Bár, ami a killek számát illeti, még toronymagasan ő vezet... :U ). Megszereztem az Epic Heirloomot, de sajnos az ékköveim elfogytak, úgyhogy most néznem kell majd párat AH-ban, amit nehezen megszerzett íjamba pakolhatok.

    Mivel a DPS-em valamilyen oknál fogva nem volt kiemelkedő a tárgyaim szintjéhez képest, ezért azt ajánlották a többiek, hogy váltsak talentet. Így hát, tanácsuknak megfelelően, cseréltem Survival-ra. Ezután nekikezdtünk egy normál SoO-nak is, melyben eleinte egész jól haladtunk (Igaz, nekem még ismerkednem kellett az új skillekkel, de végül sikerült értékelhető eredményt produkálnom :D ).

    Azért, akárki akármit is mondd, meglátszik az embereken a fáradtság, ez tegnap egyformán sújtotta a csapat tagjait - még hős vezérünk is bakizott párszor. :DDD Annak ellenére, hogy csak normáloztunk, mindössze Thokig jutottunk el, ott sajnos a tucadik wipe után úgy döntöttünk, nem erőlködünk tovább. Majd hétfőn vagy kedden kiverjük a maradékot, addig örüljenek a győzelmüknek - úgysem tart sokáig. ;] Nekem ismét szerencsém volt, ugyanis sikerült szereznem egy 546-os warforged trinketet, egy 546-os warforged övet, valamint egy, szintén 546-os warforged gyűrűt is.

    Mozgalmas napon vagyok túl, de úgy néz ki, hogy egyelőre ezzel be is fejeződött a kálváriám, már ami a tárgykészletem fejlesztését illeti (Hajszál híján nincs meg az 550, jelenleg 548-on állok). De most már úgy vagyok vele, hogy arra a két hétre nem fogok sokat szenvedni vele, hiszen jön a kieg, abban úgyis rövid úton kukázva lesz minden. :K

    Szerk: Átnézhetem egy tucatszor is elküldés előtt, mindig marad benne hiba. :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák