Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #5101 üzenetére

    ahha... :DD És azt meg tudnád mondani, hogy IS-nek mennyi hp-ja lesz fullon? :DD
    Mert megkérdezni ugye nem tudom a többi IS-es kollégától.
    Mondjuk azon is gondolkodom, hogy ha magyarul írok be vmi csúnyát azé is kapok bant?
    Annak meg nem sok értelme van.
    Ma is El Hallufon úgy kezdtünk, hogy jobbra kellett lemenni a lejtőn, és a bázis mellett van egy nagyobb...ööö...hogyismondjamcsak...város? vagy vmi lakónegyed?? :DD :DD naaa az lesz az :DD :DD
    És hát M6, KV-3, T-34 és társai végignézték, ahogy lerendeztek minket fönn a dombtetőn, ahol találkozni szoktak a nagyok...nem igazán zavartatták magukat. Aztán persze kikaptunk, nekik megmaradt egy KV-3 meg még kisebb csatagép, nekünk meg egy szerencsétlen kis VK3601H 6%-on, foglalta a bázist, de ők gyorsabbak voltak, ráadásul a KV-3 ugye 1 lövésből kilőtte a VK-t, de nem úszta meg olcsón, a KV kicsit oldalbaszedte, és ki is gyújtotta :DD :DD
    Mondtam mán, hogy ezzel a peccsel darab szar lett a játék? Hagyták volan úgy a picsába ahogy volt, elég lett volna annyi, hogy belebaszkodják az új járműveket, azt csókolom, lett volna mondjuk 2-300 meg, nem 800, előbb lejön, előbb is tudunk vele jáccani, nem kell olyan sokat várni rá, és legalább ugyanolyan szar lett volana, mint eddig, de nem szarabb :W :W
    Sztem az igazi gond, hogy a láthatóságot alapból a fiúk rossz szögből közelítették meg, nem így kellett volna alapból megcsinálni, az egész el van qrva, nem jó ez így, ahogy van.
    Amúgy a fog of war, sem lenne ám jó...legalábbis nekem a Sudden Strike jut eszembe, haladok a térképen, oszta sötétbü meg lőnek rám mint atom. Há az aztá marhajó lenne mondhtatom :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák