Hirdetés

Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    Hát a láthatósági rendszert úgy sz@r, ahogy van. Valaki írta a hivatalos fórumon (van már magyar részleg is), hogy néhány szempontból jobb... Hát nekem csak abból az egyből jó, hogy az ellenséges arty sokszor már a játék kezdetén látható (scoutjaink még az bázison vannak...) így ha én is artyval vagyok és még a felülnézet is működik................

    A többiről meg ne is beszéljünk: el- és feltünedező tankok, nyílt terepen mozgó tankok (még a lövő arty is) nem láthatóak közvetlen közelről sem, stbstbstststtsbbstbsttsbsttsststtstst....

    Számomra a non+ultra: tegnap, bt7, himmelsdorf déli oldal, fenn a hegyen, balról épp kikerültem a várat és félúton vagyok a lejtő felé amikor is egyszer csak összeüközök valamivel.... pár másodperc után kiderült, hogy egy ellenséges A-20 volt az a valami... :U

    Ennél már az is jobb lenne, ha nem is lenne semmilyen láthatósági rendszer. Esetleg valami "fog of war"-hoz hasonló egyszerű rendszer: a tank a látótávolságában mindent látna és ezt tovább adna rádión.

    Már le is szedtem mindenről az álcahálót (úgy sem ér most semmit), így legalább felszabadul egy hely és vehetek rá valami hasznosabbat.

    Cila

Aktív témák