Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz vhw #44926 üzenetére

    Ezzal egyetertek, mivel aki alap tankkal megy, sokkal kissebb az eselye, hogy megsebezzen valakit a gyengebb agyu miatt.

    Zeratul : igen ezzel is egyetertek, nos, velem ritkan fordult vele elo ilyesmi eddig...pl kozelrol az IS3-at is simman atvitte, 2x egymas utan a 175 atlag atutesu agyu.Amugy a 122essel ovatosabban celzok, es altalaban nem a homlokpancelt lovom, ott mar raszoritom magamat a pontosabb celzasra az ujratoltesi ido, meg a tolteny ara miatt :)
    A Tigrissel meg nem celzok annyira ovatosan, mert bizom benne hogy a nagyobb atutesu agyu tenyleg atlovi, de nem mindig jon igy ossze :)

    Gyuri : viszont ha a 122-es loveggel csinaltal volna 18 talalatot, akkor 2000 TP-t es 30-35 ezres korod lett volna.Epp ez a baj, hogy a gyenge agyuval vagy nem sebzel szinte semmit, vagy pedig keveset.Es tudjuk hogy a sebzest is beleszamitja a hatekonysagi mutatoba.Tehat egy alap tankkal eleve kevesebbet tudsz sebezni mint egy felfejlesztett loveguvel, hogy mondhatod ezek utan hogy nem szamit ?

    Atlantis : igen ertelek, szoval a hatulrol sokat lovok miatt alakul nalad jobban a Tigris hatasfoka.En meg mindket tankkal ugyanugy megyek elore, mert altalaban nem szoktam lemaradni, ilyen eloremegyek tipus vagyok, mar csak azert is, mert ugye vannak helyek amit ha elfoglalsz az ellenfel elol, akkor az neked biztosit elonyt.Ezzel csak az a baj, hogy nem mindig megyunk elegen arra a helyre, az ellenfel pedig erdekes modon altalaban mindig ott jelenik meg nagyobb erokkel :D
    Mondjuk jon 2x annyi tank, es akkor ott veged :)
    Altalaban ez tortenik velem.Igaz mostmar picitt kezdek ovatosabban jatszani, foleg ha az also harmadban vagyok IS-el, Tigrissel.
    Meg is kell nezzem, hogy melyik tankkal osztottam ki tobb sebzest, toltom is fel az allomanyt :)

    Nos feltoltottem : IS-el atlag 916, Tigrissel 761.Nektek akiknek van ilyen tank mennyi ?
    Pl a JT 1468-as atlagat feltornasztam 1627-re, ez az 1600 ertek atlagos vagy atlag alatti egy JT eseteben ?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák