Hirdetés

Aktív témák

  • yarsley

    aktív tag

    válasz -vitya- #23158 üzenetére

    Vicces dolog ez, hogy kivulrol mi latszik. Mig T50-et elitre huztam eleg sokszor mentem egyutt kalandozni leoval, megtobbszor ellene. Kivulrol ugy tunt kb egyforma tank, kicsit lasubb, de kicsit jobban pancelozott.
    Aztan hogy a heten vettem egy leot, es top gun/motor/lanc mellett sikerult elsokezbol megtapasztalni, hogy egy dolog mi latszik, masik meg hogy hogy erzodik. Top motorral ugy megy, hogy ketsegeim tamadtak afelol, hogy egyaltalan beletetettem. Lasabban gyorsul mint egy megfontolt kisnyugdjas trabantal...
    Elvileg vastagabb pancelja van mint t50-nek, gyakorlatilag t50-rol neha meg kv is pattog, de lott mar ram IS is egy szep DING kisereteben... Leot kb csak az nem lovi at aki nem akarja.
    T50 olyan szinten mozgott, hogy t59-et korbe keringoztem 5szor, de a mafla hullt nem forditotta, toronyal meg nem ert utol... TD-ket leoval egyszeruen nem tudom korbeforogni, mert sokkal gyorsabban forognak a lamcon. Szegyen, de mar megfordult a fejemben, hogy itthagyom a rakba, pedig t4-ig szepen kimaxoltam mindent... :(

    ... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

Aktív témák