Hirdetés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    Egykis érdekesség a látótávolságról idézet Sg-ről Cifu-tól:

    "Nem, mert a kikerült adatok a játék file-ainak visszafejtéséből származnak, ami tiltott dolog, továbbá az így hozzáfért adatokat publikálni tilos (a fórumon).

    A szépsége a dolognak az, hogy végre megvan a látótávolság pontos számításának képlete:

    View range - (view range * visibility value) = spotting range

    A View range a te tankod látótávolsága, a visibility value a célpont "invisibility value" értéke, természetesen az állapotától függően a mozgó vagy álló érték. A spotting range a távolság, ahol már megláthatod a célpontot.

    Gyakorlati példa. Én ülök egy fejlesztett tornyos Panzer IV.-ben, 100% crew, nincs semmi látótávolság növelő cucc, van 420m view range-em. A célpont egy mozgó Panzer IV., ennek a mozgás közbeni értéke 0.3. Tehát:

    420 - (420 * 0.3) = 420 - 126 = 294

    Vagyis legfeljebb 294 méterről láthatom meg a Panzer IV.-est.

    Én e miatt keltem ki, mert úgy nem lehet a láthatósági rendszerről beszélni, hogy az invisibility értékeket nem lehet leírni, mert sértik az EULA-t, lévén a játék file-jaiból kiszedett adatok... "

    És a játék xml-jei [link]

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák