Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz szallasi007 #74400 üzenetére

    Hát én nem tudom, de az meglepő, hogy egyik nap 75% a WR a másik nap 30%. Egyik nap tudok játszani a másik nap nem? Ha meg a WG rendesen keveri a köröket, akkor nem 50% körül kellene lennie állandóan?

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • #43783936

    törölt tag

    válasz szallasi007 #74400 üzenetére

    Ő nem a játéktudása , hanem modora miatt kapott beszólásokat.
    Gondolom, ha való életben is olyan fensőbbségesen és alpárian ossza az észt, biztos közkedvelt ember lehet.
    (Legalábbis ha nekem valaki így szól be, azt elsőre figyelmeztetem, és ha nem ért a szóból, a legközelebbi ilyen alkalommal pofán verem)
    Leginkább attól sértődött be, hogy többen is szóvá tették őtökéletességének azt a nem éppen apró jellemhibáját, és megkérték hogy korrigálja ezt a nem éppen apró hiányosságát.

    Hiába, a kulturált modort nem lehet pótolni, minden másra ott az xvm. :D

  • Djuree

    félisten

    válasz szallasi007 #74400 üzenetére

    "Értem én hogy rettentő profi itt mindenki, de az off topicba több építő jellegű replay-t és infót osztanak meg az emberek mint itt, meg hogy Diegho-t kiutáltátok innen mert arcotokba mondta az őszintét az már vicc,de ezen túltettem magam."

    nagy tévedésben vagy. a stílusa miatt nem szerették egyesek, mert az volt neki azt el kell ismerni. remélem az életben nem ilyen.
    játszani azt tud azt meg kell hagyni, de ez két különböző dolog. én szivesen néztem a videóit, magyarázott meg minden, mutogatott jókat, teljesen jó volt, és a videók közben a személyiségi dolgok sem jöttek ki, csak tisztán a játékról szólt. :)
    én nem szóltam be neki, nekem nem volt vele személyes konfliktusom, talán egyszer, de akkor sem vészes, nyilván a játékról többet tud mint én, de jóval többet is játszik azt tegyük hozzá. jótol tanulni nem szégyen, amugy meg mindenkinél van jobb, ezt sose felejtsük el. ;)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz szallasi007 #74400 üzenetére

    A kék, de inkább a lila statos játékosok tobbsége tudatos karakterépítés eredményeképp rendelkezik olyan szép stattal és természetesen tehetségük és kiváló képességeik okán.
    Sokan közölük újra kezdők és második nekifutásra mind a tech ágak fejlesztésében mind a csatákban, és a választott csatamódokban optimális úton haladnak.
    Érdemes megfigyelni mely tankokkal játszanak sokat.
    .
    Szerintem igen sok játékos figyeli a saját és mások statját viszonyításképp, és ezek egy része eljut oda, hogy tudatosan törekszik a jobb statra, játékélményének része lesz ez a siker és célkitűzés is. Lehet ezt nevezni ePénisz növelésnek is. Kér tagadni higy ez a PvP játékok egyik aspektusa.

    Kérdés ki mikor jut el erre a pontra. 3K csata után vag 5K? És addig milyen borzalmas stat eredményeket hozott össze bár lehet jobban élvezte a játékot mint stat-bajnokok. és utána hogy kezd neki a stat javításnak.
    .
    Nálam ez 10K csatánál következett be, elég késői, de addig elég bénén játszottam.
    Ha átlagos 1000 Eff-em volt addig akkor a következő 20K csatában 1750 átlagot kellett teljesíteni, hogy az összes csatára vonatkoztatott eff elérje az 1500-at. Vagy a WN7.
    Nekem ez egy cél volt, ajánlom mindenkinek hogy egy számot gondoljon ki magának, a játék így nehezebben unható meg, mert mindig van kihívás, mindig oda kell figyelni.
    .
    Aztán gondolom mindenkinél van egy hosszú szakasz, amikor a stat növelési kényszer vagy játékstílus kiteljesedik, de aztán jön a hanyatló fázis, ahol megint más dolgok kerülnek előtérbe. Funnolás, századozás, keveseknek CW.

    (#74388) jano_77
    Köszi az infót!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák