Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz h1mpi #74402 üzenetére

    Hat fele három. Fogjál már egy dobókockát és dobj vele negyvenszer, majd írd le ide nekem, hogy hányszor volt meg vele a hármas dobás, majd azt is, hogy mennyi lett a negyven dobás átlaga.

    Ez nem csak neked szól, hanem az összes acsarkodó játékosnak, akik itt a topicban rendszeresen felhozzák, hogy biztosan elfelejtettek játszani egyik napról a másikra. Most tessék megint elolvasni a fenti két mondatot és elgondolkodni rajta.
    Nálad maradva, tisztában vagy vele, mennyi a mostani átlagos győzelmi arányod? Elárulom, de markolj a karfába, 49,22%, de kerekítsünk felfelé mer' péntek van, 50%. Ötven százalék. Most bemásolok valamit tőled, figyelj:

    Hát én nem tudom, de az meglepő, hogy egyik nap 75% a WR a másik nap 30%. Egyik nap tudok játszani a másik nap nem? Ha meg a WG rendesen keveri a köröket, akkor nem 50% körül kellene lennie állandóan?

    Jéé mégis rendesen keveri a köröket a WG? HOLY FUCK ez hogy lehet?

    Mellesleg mondom neked és másoknak is, hogy mi lenne akkor ha egyszer, csak egyetlenegyszer abbahagynátok ezt a kurva játékot akkor, amikor nektek is feltűnik, hogy nem megy aznap? Ha jól megy (60%+), nyomjad neki. De ha nem (~30%), akkor a fasznak kell erőltetni, alt+f4 és annyi. Kényszerítenek? Mindig elkap a szánakozás azok iránt, akik bőszen írogatják, hogy jajj tizenöt meccsből hármat nyertem. Mer' hülye vagy barátom azért. Ha megvan a három bukó zsinórban azzal amit húznál, szorzóznál vagy akármi, lépj ki és csinálj mást. Bírjuk már abbahagyni, mert ez beteges.

Új hozzászólás Aktív témák