Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz #95904256 #52377 üzenetére

    Egyébként a vicc az, hogy vannak "ász" helyek, pl airfield felszaladni bal oldalon középen levő dombra a leshelyre és onnan be lehet lőni a pálya nagy részét ( pl. t69 - 2217 prémes xp, t29 - 2517), .

    A másik amit biztosan tudok, a Siegfried line, északról támadás, ha valami csoda folytán a csapatom felderíti a kirajzó ellen kempereket ott, akkor ugye a sok saját lövész miatt a hátamban komoly spot dmg-t lehet szerezni, de sok sebzést is ki lehet ott osztani. Pl kv3 2395 xp, at15 - 2142. Erre a kettőre biztosan emlékszem, hogy ott mentem be és ami ott az igazi veszély, a jobboldali ellenségek valahogy kilövésre kerültek.

    Siegfried line egy nagyon jó pálya xp szempontjából, ha sikerül a városi harcban ügyeskedni, akár védekezés is termelhet jó xp-t, pl. foch - 2400

    A legtermékenyebb ász pálya azonban a sand river támadás vagy védekezés, mindegyik jó. Védekezésben a zászlótól nem messze levő nagy domb alatt kisebb dombra megyek, mert néha van ostoba szakasz, akik erőltetik a támadást és egy TD észrevétlenül tud ott lőni és brutális sebzést ki lehet osztani, illetve a jobbra foglalni igyekvőket lehet szépen oldalba kapni: amx 48 - 2313, su12254 - 2184. A támadásban régebben a nagy domb is működött obj704 - 2265, de mostanában nem nagyon lehet onnan érvényesülni, mert megtanulták az ellenfelek, hogy nem mennek oda, hanem a középső dombról lehet megszórni őket kegyetlenül pl. jt8.8 - 2355

    Ezt lehetne sokáig folytatni, de az biztos, hogy vannak nagyon jó helyek és támadási/védekezési taktikák minden pályán, amikből ászt lehet szerezni.

    Az elit játékosok még több helyet ismernek és még jobban tudják kombinálni, ez is hozzájárul nekik a jó eredményükhöz.

  • Raga

    senior tag

    válasz #95904256 #52377 üzenetére

    Én különösen büszke vagyok magamra, mert a héten megszereztem Hellcat-al a Tank Ászt.
    Na most ugye népszerű tank lévén nem kevesen játszák.
    Ráadásul 8-as TIR-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák