Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Napfénysüti #4978 üzenetére

    Nekem fullos, de az elején jobban bejött. Most már egyre rosszabb, az elején még 75 volt vele a win rate, de most már 66-nál tartok, és folyamatosan megy le vele. A motor hiányzik.

    (#4980) GrooveHero: Az ágyú tényleg jó, de kb kitörölhetem vele, ha maga a tank rossz. Pont fordítva, mint a T32-nél. Ott a tank volt a jó, a löveg a hulladék (pontatlan). Tényleg érzékeny a lősszerrekesz, pedig nem orosz és nem is kínai tank. Számomra nagy érvágás a kisebb gun depression, a -8 sok helyen nem elég, ahol a T32 boldogulna. Nem értem, miért kell visszafele fejlődniük a tankoknak, ahogy a tier növekszik. (Pl T-54 -> T-62 vagy ST-I -> IS-4)

    (#4981) myckey: Á egyáltalán nem papír, csak annyira, hogy a tornyát szemből még a Type is belövi, a saját tier-emben meg szinte 0°-os szögből lövik be a torony oldalát. Tökéletes a kialakítása face-to-face-re, nem tudom ki írta pár hónappal ezelőtt, hogy aki auto aim-mel céloz rá, belövi a tornygyűrűnél. Bár semmit nem számít a csata értékéhez, de kegyetlen ronda, hamarabb nézek rá a T3-mas FCM-re.

    De biztos én vagyok a marha, azért 2100 vele az átlagsebzésem.

    Ehhez képest az IS-8, ST-I sokkal jobb volt, pedig ez elvileg fényévekkel user-barátabb tank lenne elvileg, mivel gyorsan céloz, pontos és maga a tank is fürge. Nem értem az akkori időkben miért nem volt ennyi problémám a sok játszhatatlan pályával, nagyot sebző TD-vel, arty-val..

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák