Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz mno #49380 üzenetére

    Legénységnél és tömegnél nem értem miért a több a jobb...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • dfsz34

    őstag

    válasz mno #49380 üzenetére

    Az E25 álcája lényegesen jobb, tapasztalat is ezt mutatja, de itt a linken más [link] is erre az eredményre jutott.

    E25 25.14, hellcat 20.97.

    Egyértelmű továbbá az is, hogy egy az egy ellen semmi esélye a hellcat-nak, maximum akkor, ha talál egy jó hull down helyet és az e25 meg van olyan bolond, hogy egy helyben állva próbálja kiszedni a tornyát mutató hellcat-ot.

    Előfordulhat, de ugye ettől még nem lesz jobb a hellcat.

    Az e25-nek egy gondja van, az ágyú ugye. Ismerni kell a gyenge pontokat és gondolkodni, hogyan lehet oldalba, hátba kapni az ellent.

    Hellcat-nak jobb az ágyúja, meg forog a tornya is, ezért sok paradicsom úgy is használja, mint egy nehéz tankot. Megy előre nyílt terepen, aztán egy helyben állva puffogtat a felbukkanó ellenfélre. A fejem fogom ilyenkor. Ez az egyik oka, amiért kikapcsoltam a nemzetek csatáját, nem akarok ilyen hellcat csatákat. Már szánalmat éreztem szegény, jobb sorsra érdemes hellcat iránt ilyen idióták kezében.

    Mindent összevetve, szerintem is az E25 a jobb, ráadául mm kedvezménye van, ugyanazokkal találkozik, mint a hellcat.

    A hellcat is nagyon jó tank, ha valaki nem akar prémet venni, akkor ajánlható, bár egy dolgot érdemes megfontolni, nem olyan op tank, hogy kigurul a paradicsom és szétlövi az ellent vele. Az FTR-en volt az ábra, hogy bizony bizony a hellcat-al átlagos tudás feletti játékosok tudnak csak op módon játszani. Átlag és az alattiak esetében meg eléggé alul teljesít a hellcat. Ezt mindenképpen érdemes megfontolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák