Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzolord

    addikt

    válasz Kakumix #26473 üzenetére

    Ezért írtam, hogy ha kegyes hozzá az MM..:) :DD :DD

    (#26474) patrikgtaivs nincs hozzá editor, mint a régiekhez?

    [ Szerkesztve ]

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Kakumix #26473 üzenetére

    Na méregessük a p*csünket, gyere a Matildáddal a 100%-os KV1-em ellen. :D Ha mögém kerülsz aláírom nyertél, de nekem csak 1x kell a láncodat meglőni, utána hamar vége a dalnak.
    A Matilda egy idegesítően jó tank, akit tényleg a szinte mindenhol pattogós testének köszönhet. A noob-ok átkozzák, és még sokszor a profik is, ha túl messze van, hogy a gyenge pontjait eltalálják. De igazából ez a szindróma a KV1-nél is megvan, ha bé van forgatva szemből és a hasa nagyjából takarva van, csak simogatják a T4-es tankok, a torony meg még T6-os TD és Heavyket is simán pattint sokszor.

    mefistofeles:
    Ne várj a KV1-től stock tankként túl sokat, de legalább már akkor is pattogós, ha sebzést nem is túl sokat fogsz bevinni a stock gunnal, illetve elég lassú a stock motor is, meg tetyű lassan fordul. Érdemes majd a drivernek ha 100%-ra fejlődött, a kuplungégetést választani, sokat dob a fordulékonyságán. Ha pakolsz rá állandó cuccokat, érdemes a töltésgyorsítót, és a csigaszemet mindenképpen rátenni, sok olyan csatát nyertem vele ahol csak 1 bokorban kempeltem.
    Majd ráérzel, a vastag tornyát ki kell használni, és próbálni úgy helyezkedni, hogy csak azt lássa az ellen... élvezni fogod ;)

    Asbee:
    Ezért kár letörölni. Pár csata után úgy is kiderül, hogy nyerő szériád lesz e aznap, vagy sem. Sajnos egyre többször csak az utóbbi igaz, és lehet sok mindennel magyarázni, de valamit nagyon eltúrtak a WG-nél 8.8 óta, reméljük lesz a sok panasznak visszhangja, és tesznek valamit ellene.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák